nominacja do nagrody Design Alive Awards 2016

Hugon Kowalski i Marcin Szczelina zostali nominowani w kategorii Animator w konkursie Design Alive Awards 2016 za wystawę „Let’s talk about garbage” reprezentującą Polskę na głównej wystawie 15. Międzynarodowego Biennale Architektury w Wenecji.

8107a589cecf28660f6b2cce9ec3a172640000

Celem fundatora nagród – magazynu „Design Alive”, jest uhonorowanie osób współtworzących marki, produkty, usługi, przestrzenie i wydarzenia oraz animujących przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji. Design Alive Awards to nagrody przyznawane za: świadomie, kreatywne i kulturotwórcze odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa. Przyznawane są tym, którzy odważnie współtworzą marki, usługi, produkty i przestrzenie oraz dla tych, którzy mają siłę i kompetencje, by animować przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji.

Design Alive Awards, uznawane za najbardziej prestiżowe nagrody branży kreatywnej w Polsce, bywają także przez wielu nazywane po prostu „Oskarami designu”, zapewne ze względu na ich prestiż, a także osobę twórcy konkursowych statuetek Oskara Ziętę – najbardziej rozpoznawalnego za granicą polskiego projektanta.

Gala przyznania nagród Design Alive odbedzie się 28 listopada.

http://www.designalive.pl/design-alive-awards-2016-poznajcie-trzydziestke-nominowanych-i-glosujcie/